Dobro nam došli!

doc. prim. dr. sc. Ingrid Marton, dr. med.

Poštovane kolegice i kolege, dragi prijatelji,

Hrvatsko društvo za ultrazvuk u ginekologiji i perinatologiji pri HLZ-u i Hrvatsko katoličko sveučilište pozivaju Vas na webinar

ULTRAZVUČNA DIJAGNOSTIKA KRVARENJA U TRUDNOĆI

Webinar će se održati u subotu, 28. studenoga 2020. s početkom u 9 sati.

U ova izazovna vremena svjedočimo da su nam strpljenje i  stečena znanja i vještine –najkorisniji. Kako ne bismo zapostavili tako potrebnu edukaciju, a uvažavajući posebnosti trenutka, odlučili smo organizirati webinar putem Microsoft Teams platforme. Iz ugodnosti svog doma, ordinacije ili iz bolničkog okruženja putem Interneta moći ćete pratiti program u trajanju od 9 do 12.30 sati uz predavanja i diskusije jedanaest eminentnih kolega iz područja ginekologije i porodništva, hematologije i patologije. Webinar je namijenjen specijalistima i specijalizantima ginekologije i porodništva.

Za pristupanje webinaru potrebno je uplatiti kotizaciju u iznosu 100 kuna + PDV (125 kuna) na račun Hrvatskog liječničkog zbora.

IBAN HR7423600001101214818
Poziv na broj: 268 – 368

Opis plaćanja: kotizacija webinar UDKT

Prijave na webinar: do 27.11. 2020 u 15 sati na e-mail: event@unicath.hr
Plaćanje kotizacije
: do 27. 11. 2020 u 16 sati

Nakon prijave i uplate kotizacije naši administratori će Vam poslati dodatne informacije.

Nakon održanog webinara elektroničkim putem poslat ćemo Vam potvrdu o sudjelovanju. Webinar se boduje prema Pravilniku HLK.

Vjerujem da ćete se odazvati našem pozivu u što većem broju.

Radujem se virtualnom susretu s Vama!

Predsjednica HDUGP

doc. prim. dr. sc. Ingrid Marton, dr. med.

ORGANIZATORI

Hrvatsko društvo za ultrazvuk u ginekologiji i perinatologiji
pri Hrvatskom liječničkom zboru

www.hlz.hr