RASPORED UPISA

na preddiplomske sveučilišne studije

i integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Medicina

u ljetnom upisnom roku u akademskoj godini 2021./2022.

Poštovani pristupnici, budući studenti,

radujući se s vama, čestitamo vam i izvješćujemo vas da će upisi u 1. godinu preddiplomskih sveučilišnih studija  i upisi u 1. godinu integriranog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog studija Medicina na Hrvatskom katoličkom sveučilištu biti u četvrtak 22. srpnja 2021. godine prema sljedećem rasporedu:

U 8:30 – Psihologija u predavaonici 1 na I. katu od 1. do 25. upisnog mjesta, u predavaonici  5 na II. katu od 26. do 45. upisnog mjesta + pravo prednosti/stranac/Hrvati izvan RH

U 10:15 – Komunikologija u predavaonici 1 na I. katu od 1. do 25. upisnog mjesta, u predavaonici 5 na II. katu od 26. do 45. upisnog mjesta + pravo prednosti/stranac/Hrvati izvan RH

U 12: 15 Medicina u predavaonici 1 na I. katu od 1. do 20. upisnog mjesta, u predavaonici 5 na II. katu od broja 21. do 40 upisnog mjesta + pravo prednosti/stranac/Hrvati izvan RH

U 13:30 Povijest (jednopredmetni), Povijest (dvopredmetni) i Sociologija (dvopredmetni), Sociologija (jednopredmetni) (od 1. do 7. upisnog mjesta) u predavaonici 1 na I. katu

U 13:30  Sociologija (jednopredmetni) u predavaonici 5 na II. katu (od 8. do 25. upisnog mjesta + pravo prednosti/stranac/Hrvati izvan RH).

U 14:45 Sestrinstvo (redovni) u predavaonici 1 na I. katu od 1. do 20. upisnog mjesta, u predavaonici 5 na II. katu od broja 21. do 40. upisnog mjesta

U 16:00 Sestrinstvo (izvanredni) u predavaonici 1 na I. katu (od 1. do 20. upisnog mjesta) (pristupnici koji su stekli pravo upisa putem Postani studenta)

U 16:00 Sestrinstvo (izvanredni) Sestrinstvo 24+ u predavaonici 5. na II. katu (od 1. do 25. upisnog mjesta)

Na upis je potrebno ponijeti:

1. osobnu iskaznicu (na uvid)
  2. fotografiju (3,5 cm x 4,5 cm ili manju)
  3. dokaz o uplati troškova upisa (svi)
  4. dokaz o uplati školarine (od 41. do 45. upisnog mjesta, izvanredni studij i studij medicine)
  5. masku i vlastitu kemijsku olovku
  6. pristupnici za upis na preddiplomski sveučilišni studij Sestrinstvo obavezno ponijeti dokaz o psihofizičkoj sposobnosti za studij (liječničku potvrdu); potvrda obiteljskog liječnika, liječnika školske medicine ili medicine rada)
  7. pristupnici za upis na integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Medicina obavezno ponijeti dokaz o zdravstvenim i psihofizičkim sposobnostima za studij, izdan isključivo od službe za školsku medicinu pri zavodima za javno zdravstvo u RH, ne stariji od 6 mjeseci i potpisanu izjavu pristupnika da ne boluje od psihičkih bolesti koje bi omele studij medicine, a koje su nepoznate liječniku školske medicine
  8. pristupnici koji su srednju školu završili izvan Republike Hrvatske prilažu Rješenje o priznavanju inozemne obrazovne kvalifikacije; inozemnu obrazovnu kvalifikaciju i svjedodžbe sva četiri razreda srednje škole

Sve dokumente potrebne za upis, popis možete pronaći na poveznici.

Razredbeni postupak (klikni)… Upisi (klikni)

ili na poveznici.

Razredbeni postupak (klikni)… Upisi (klikni)

Troškovi – primjere uplatnica možete pronaći na poveznici.

1. Pristupnici koji su ostvarili pravo upisa od 1. do 40. upisnog mjesta za upis na preddiplomske sveučilišne studije, uključujući pristupnike u okviru upisne kvote za strane državljane, za Hrvate izvan Republike Hrvatske ili kao pristupnici koji ostvaruju pravo prednosti (ne odnosi se na studij medicine) donose dokaz o uplati troškova upisa u visini od 700,00 kn
  2. Pristupnici koji su ostvarili pravo upisa od 41. do 45. upisnog mjesta donose dokaz o uplati troškova upisa u visini od 300,00 kn i dokaz o uplati školarine (rate participacije u troškovima studiranja; participacija može biti plaćena odjednom, u dva ili deset jednakih obroka)
  3. Pristupnici koji su ostvarili pravo upisa u statusu izvanrednog studenta donose dokaz o uplati troškova upisa u visini od 300,00 kn i dokaz o uplati školarine (rate participacije u troškovima studiranja; participacija može biti plaćena odjednom, u dva ili deset jednakih obroka)
  4. Pristupnici koji su ostvarili pravo upisa na integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Medicina uključujući pristupnike u okviru upisne kvote za strane državljane, za Hrvate izvan Republike Hrvatske ili kao pristupnici koji ostvaruju pravo prednosti, donose dokaz o uplati troškova upisa u visini od 300,00 kn i dokaz o uplati školarine (rate participacije u troškovima studiranja; participacija može biti plaćena odjednom, u dva ili deset jednakih obroka)

Molimo vas da zbog zaštite svojeg i tuđeg zdravlja uplatu izvršite PRIJE dolaska na upise te prilikom upisa donesete potvrdu o plaćenim troškovima.

Ukoliko niste u mogućnosti uplatu izvršiti ranije, istu možete podmiriti najkasnije 10 minuta prije predviđenog termina upisa u uredu 006 (prizemlje lijevo).

Za sva pitanja možete nas nazvati ili poslati upit putem e-pošte.

Do skorog viđenja,

Služba za studentska pitanja Hrvatskog katoličkog sveučilišta

Napomene:

• radi zaštite zdravlja obavezno je nošenje maski!
  • na upis smije ući samo jedna osoba
  • potvrde o studiranju – nakon promjene korisničkih podataka (lozinke) potvrdu možete „zadati“ na Studomatu te istu odmah podići u Službi za studentska pitanja