Pozivno pismo

Poštovani,

S obzirom na epidemiju respiratornih infekcija te bolesti predavača, odlučili smo umjesto da u originalno zamišljenom dvodnevnom formatu simpozij održimo u skraćenoj formi putem Zoom platforme.

Druženju uživo nadamo se u nekom boljem proljetnom periodu.

TEME O KOJIMA SE (U GINEKOLOGIJI) NE GOVORI DOVOLJNO

Znanstveni simpozij u organizaciji Medicinskog fakulteta Hrvatskog katoličkog sveučilišta i Hrvatskog društva za ultrazvuk u ginekologiji i perinatologiji pri Hrvatskom liječničkom zboru će se održati u petak 19. siječnja 2024. u online formatu putem platforme Zoom, o čemu će sudionici biti dodatno obaviješteni putem e-maila.

Interdisciplinarna područja uvijek su siva zona naše struke, pitanja i odgovora je bezbroj. Na ona najčešća, koja se i najtiše postavljaju, pokušat ćemo zajedno naći odgovore. Zato vas i pozivamo da zajedno postavljamo pitanja i na ista odgovaramo, družeći se, učeći i rastući zajedno…za naše pacijente.

Podatke za prijavu nalaze se u nastavku mrežne stranice.

Nakon održanog simpozija elektroničkim putem poslat ćemo Vam potvrdu o sudjelovanju. Simpozij se boduje prema Pravilniku Hrvatske liječničke komore.

Vjerujem da ćete se odazvati našem pozivu u što većem broju i radujem se susretu s vama!

izv. prof. prim. dr. sc. Ingrid Marton, dr. med.
doc. dr. sc. Arijana Meštrović, MPharm, FFIP, direktorica PharmaExperta
Ivančica Peček, dr. med., spec. obiteljske medicine

Petak, 19. siječnja 2024. – ONLINE simpozij (Zoom)

16:00 – 16:05 Pozdrav i uvodna riječ

16:05 – 16:40 Tema: Mobilna palijativna skrb
Predavačica: dr. Katja Ćulav, spec. anesteziologije, reanimatologije i intenzivnog liječenja

16:40 – 17:15 Tema: Fitoterapija u ginekološkim dijagnozama
Predavačica: doc. dr. sc. Arijana Meštrović, MPharm, FFIP, direktorica PharmaExpert

17:15 – 17:50 Tema: Utjecaj dobi žene na plodnost
Predavačica: izv. prof. Ana Tikvica Luetić, dr. med.

17:50 – 18:00 Diskusija

18:00 – 18:35 Tema: Očekivanja u trudnoći i porodu kod psihijatrijskih dijagnoza
Predavačica: prof. dr. sc. Branka Aukst Margetić dr. med., spec. psihijatrije

18:35 – 19:10 Tema: Utjecaj dermatoze na seksualnost
Predavačica: doc. dr. sc. Elvira Lazić Mosler, dr. med.

19:10 – 19:45 Tema: Seksualnost onkoloških bolesnica
Predavačica: izv. prof. prim. dr. sc. Ingrid Marton, dr. med.

19:45 – 20:00 Diskusija i završne riječi

Simpozij moderiraju

Prijave

Cijena:
Specijalisti i magistri farmacije: 70€ + PDV
Specijalizanti i umirovljenici: 35 € + PDV
Studenti: gratis

Za pristupanje simpoziju potrebno je uplatiti kotizaciju na račun Hrvatskog liječničkog zbora.

Plaćanje:
Poziv na broj: 268 – 368
Opis plaćanja : kotizacija simpozij TEMEGIN

Ako Vaše sudjelovanje na simpoziju plaća Vaša institucija/tvrtka, onda je potrebno Računovodstvu Hrvatskog liječničkog zbora uputiti e-mail na adresu: racun@hlz.hr zatražiti R1 račun za što im je potrebno dostaviti sljedeće podatke: naziv tvrtke, adresa poštanski broj, grad, OIB.

Prijave na simpozij: do četvrtka 18. siječnja 2024. u 13 sati na e-mail: edu@unicath.hr
Plaćanje kotizacije
: do 18. siječnja 2024. u 16 sati

Prijava za simpozij izvršava se slanjem e-maila na adresu: edu@unicath.hr u kojem ćete navesti sljedeće podatke:

• Ime i prezime
  • Institucija u kojoj radite
  • OIB

Navedeni podatci koristit će se isključivo u svrhu  sudjelovanja na ovom simpoziju, uz poštivanje GDPR-a i važećih Etičkih kodeksa i propisa. Slanjem e-maila prihvaćate da se vaši podaci (e-mail adresa te ime i prezime) koriste isključivo u svrhu sudjelovanja na simpoziju i niti u jednu drugu svrhu.

Programski odbor

izv. prof. prim. dr. sc. Ingrid Marton, dr. med., Medicinski fakultet HKS-a i Sveučilišni odjel za sestrinstvo, predsjednica Programskog odbora
prof. dr. sc. Dalibor Karlović, dr. med., dekan Medicinskog fakulteta HKS-a, član Programskog odbora
izv. prof. dr. sc. Marta Čivljak, dr. med., pročelnica Sveučilišnog odjela za sestrinstvo, članica Programskog odbora