Natječaji - projekti Hrvatskog katoličkog sveučlišta

Stipendije MZO-a, AMPEU-a i Vlade SAD-a: program Fulbright za akademsku godinu 2018./2019.

Raspisan je Natječaj za stipendije MZO-a, AMPEU-a i Vlade SAD-a: program Fulbright za akademsku godinu 2018./2019. i to za:

• stipendije za postdoktorska istraživanja u trajanju od jednog ili dva semestra
  • stipendije za preddoktorska istraživanja u trajanju od dva semestra (uvjet: akademski naziv magistra znanosti ili upisan doktorski studij u RH)

Stipendije se dodjeljuju za istraživanje i usavršavanje na sveučilištima u SAD-u. Stipendije nisu namijenjene za razdoblje studija niti omogućuju stjecanje akademskoga naziva u SAD-u.

Kandidati trebaju podnijeti dokaz o hrvatskom državljanstvu, zaposlenju u RH i znanju engleskoga jezika.

Rok za prijavu: 12. svibnja 2017.

Više informacija o programu, detaljne upute i obrasci za online prijavu nalaze se na web-stranici Veleposlanstva SAD-a.

Izvor: Veleposlanstvo SAD-a