U petak 2. lipnja 2023. u dvorani Blaženog Alojzija kard. Stepinca na Hrvatskom katoličkom sveučilištu susreli su se studenti treće godine prijediplomskog sveučilišnog studija Odjela za psihologiju s rektorom Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željkom Tanjićem, prorektorom za nastavu prof. dr. sc. Rokom Mišetićem, pročelnicom Odjela za psihologiju izv. prof. dr. sc. Ljiljanom Pačić Turk, voditeljicom godišta dr. sc. Barbarom Balaž, Sveučilišnim kapelanom vlč. Branimirom Jagodićem i nastavnicima Odjela.

Studenti su pripremili prigodni program šaljivog sadržaja s montiranim video uratcima o svojem iskustvu studija tijekom vremena pandemije te gdje su zahvalili i nagradili svojim nastavnicima na strpljenju, angažmanu i ugodnoj suradnji protekle tri godine.