U srijedu 9. lipnja 2021. godine u predavaonici broj 6 na Hrvatskom katoličkom sveučilištu susreli su se studenti druge godine diplomskog sveučilišnog studija Odjela za povijest s rektorom Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željkom Tanjićem, pročelnikom Odjela za povijest izv. prof. dr. sc. Mariom Kevom i nastavnicima Odjela.
U ime studenata Odjela obratio se Matija Vinković koji je zahvalio nastavnicima na razumijevanju i podršci tijekom godina studiranja te zajedno s kolegom Antom Matuško istaknuo da bi za svoj studij ponovno izabrao Hrvatsko katoličko sveučilište jer studirati na HKS-u podrazumijeva biti unikatan i drugačiji.

Pročelnik Kevo zaželio je studenticama i studentima puno uspjeha u daljnjem radu i poručio kako su na HKS uvijek dobrodošli.