07_2014. - Hvala na donacijama velečasnom Mladenu Horvatu i župljanima župe Naše Gospe Kraljice Hrvata u Torontu, Kanada

I prošli Božić dr. sc. Krunoslav Novak proveo je u Župi naše Gospe Kraljice Hrvata u Torontu, Kanada te je u različitim prigodnim susretima s vjernicima imao prilike govoriti o radu Hrvatskog katoličkog sveučilišta. Uz poticaj i podršku župnika, vlč. dr. sc. Mladena Horvata, tijekom božićnih blagdana župljani su nastavili prikupljanje sredstava namijenjenih opremanju Studija za komunikologiju na Hrvatskom katoličkom sveučilištu. Župljanima i župniku od srca zahvaljujemo za donaciju od 4,986.15 CAD, koja je nastavak kontinuirane suradnje i pomoći. Radujemo se da će sljedeće nedjelje, 8. veljače, u župnoj dvorani povodom proslave spomendana bl. Alojzija Stepinca, zaštitinika Hrvatskog katoličkog sveučilišta, biti organiziran ručak na kojem će isto tako prikupljati sredstva za opremanje Studija za komunikologiju. I to je još jedan razlog da u naše molitve zahvalna srca uključimo sve naše dobročinitelje iz Toronta, Mississauge i drugih zajednica. Za sve njih svakoga četvrtka slavimo sv. Misu u našoj kapelici!