Drage kolegice i dragi kolege,

Košarkaški klub Cibona otvorio je mogućnost volontiranja (stručne prakse) u Odjelu za odnose s medijima!

Konkretno, traže se studenti za rad na priopćenjima za medije, moderiranju konferencija, fotografiranju, izradi video sadržaja, radu na društvenim mrežama te grafičkom dizajniranju.

Ako imate dodatna pitanja oko angažmana ili se želite prijaviti pošaljite e-mail na bartolomej.barisa.celic@cibona.com gdje će vam kolega Bartolomej Bariša Ćelić iz Odjela za odnose s medijima moći prenijeti više detalja ili zabilježiti prijavu.

Ovo je izvrsna prilika kako za praktični rad u struci, tako i za proširivanje mreže kontakata, upoznavanje s radom u odnosima s javnošću i to u području sportskog PR-a koje je posebno dinamično.