Poštovani roditelji!
Zahvaljujemo svima koji su se do sada odazvali našem pozivu i pristali sudjelovati u našem istraživanju!
Zahvaljujući vašem velikom interesu, brzim odgovorima i dogovorima te spremnosti za suradnju imamo dovoljno sudionika za istraživanje koje se izvodi intervjuima.
Stoga zatvaramo prijave za sudjelovanje u našem istraživanju za djecu mlađu od sedam godina i njihove roditelje.
Ipak, još nam nedostaje sudionika koji bi sudjelovali u fokus grupama, odnosno djeca starija od 7 godina i njihovi roditelji.
Stoga, pozivamo djecu koja pohađaju više razrede osnovne škole i njihove roditelje da se odazovu našem pozivu i sudjeluju u grupnim raspravama sa svojim vršnjacima!
Za sve informacije slobodno nam se javite na vanesa.varga@unicath.hr, azulec@unicath.hr ili decide@unicath.hr.
Veselimo se!