Uvod u akademski studij – posjet NSK

Podsjećaju se studenti prve godine Studija povijesti da je u okviru predmeta Uvod u akademski studij u ponedjeljak 11. studenoga 2013. godine umjesto predavanja organiziran posjet Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu (Ulica Hrvatske bratske zajednice 4.).

Zbog obaveznoga sistematskoga pregleda koji se odvija taj isti dan te kako bi svim studentima bio omogućen spomenuti posjet uz stručno vodstvo, studenti će u skladu s rasporedom sistematskoga pregleda biti u mogućnosti doći u NSK u dva termina i to prema sljedećem rasporedu:

Prvi termin u 8.30 sati

Studenti kojima je sistematski pregled zakazan u 10, 11, i 12 sati

Drugi termin 10.15 sati

Studenti kojima je sistematski pregled zakazan u 8, 9, 14, 15 i 16 sati

Vrijeme trajanja obilaska NSK je oko 45 minuta, a mjesto okupljanja je predvorje Knjižnice. Budući da je ovaj posjet sastavni dio nastavnoga plana, i ovom prilikom će se evidentirati prisustvo studenata.

Za sva pitanja možete se obratiti u sobu 324, III. kat ili e-mailom na adresu valentina.jankovic@unicath.hr