Odjel za sestrinstvo i Klub studenata Odjela za sestrinstvo sestrinstva Nutrix, pod vodstvom magistre sestrinstva Vesne Mijoč, tijekom svibnja organizirali su akciju skupljanja plišanih i drugih igračaka za Pedijatrijsku kliniku KBC-a Zagreb. Kao zdravstvenim radnicima posebno im je  važno da djecu, unatoč teškim i bolnim pregledima, na neki način utješe i razvesele. Akciji su se odazvali brojni te je tako skupljen veliki broj plišanaca.
KBC Rebro od Uskrsa 2021. godine provodi projekt Igračkom do dječjeg osmijeha putem kojeg svaki mališan koji dođe na pregled dobije na poklon plišanu igračku. Donirane igračke su oprane, zapakirane u prozirni celofan te spremne uljepšati dan našim najmlađim i hrabrim pacijentima!

S Odjela za sestrinstvo i iz Kluba studenata Odjela za sestrinstvo Nutrix nam poručuju kad se male ruke slože, sve se može!