U srijedu, 6. listopada 2021. godine u dvorani “Blaženi Alojzije kard. Stepinac” održan je susret rektora prof. dr. sc. Željka Tanjića, dekana studija medicine prof. dr. sc. Dalibora Karlovića, prorektora za nastavu izv. prof. dr. sc. Roka Mišetića sa studenticama i studentima studija medicine Hrvatskog katoličkog sveučilišta.
Studentice i studenti dobili su u trajno vlasništvo Sobottin Atlas anatomije čovjeka čije su hrvatsko izdanje uredili Ana Marušić, Dragica Bobinac, Vedran Katavić u izdanju Naklade Slap.

Doc. dr. sc. Elvira Lazić Mosler prezentirala je studentima organizaciju nastave, integriranost studija i online mogućnosti korištenja atlasa.  Doc. dr. sc. Vjekoslav Peitl prezentirao je strukturu zimskog i ljetnog semestra, ishode učenje i strukturu završnih ispita.

Studentice i studenti imali su priliku postaviti pitanja čije odgovore su dekan i docenti imali odgovore.