U srijedu, 2. lipnja 2021. putem MS Teams platforme voditeljica Centra za promicanje dobrobiti ranjivih osoba Marina Šijaković susrela se svećenikom Vrhbosanske nadbiskupije i ravnateljem Nadbiskupijskog centra za pastoral mladih Ivan Pavao II. prof. dr. sc. Šimom Maršić, zamjenicom NCM Ivan Pavao II. Renatom Vrdoljak i voditeljem programa za razvoj politika i protokola za zaštitu djece i maloljetnika Antonijem Topalović.

Voditeljica Centra za promicanje dobrobiti ranjivih osoba prezentirala je viziju i misiju Centra, a predstavnici NCM Ivan Pavao II. predstavili su projekt Because We Care koji se realizira već četvrtu godinu za redom, a predstavlja izvrsnu praksu obuka za svećenike, redovnike i redovnice, odgojno-obrazovne i socijalne djelatnike, liječnike i policiju, u kojem se kroz dvodnevne edukacije i plenarna izlaganja sudionicima pruža prilika da usvoje osnvona znanja i informacije, ali i razviju svoje vještine koje će doprinijeti izgradnji sigurnijeg društva za sve.