U četvrtak, 21. studenog 2013.  organiziran je na HKS-u susret studenata s don Ivan Filipovićem, duhovnikom zajednice Cenacolo. Don Ivan Filipović je sa studentima podijelio svoje iskustvo vjere te mišljenje o tome kako suživot različitih ljudi može biti bolji. U svjedočanstvu je naglasio važnost duhovnog pristupa studiju i radu koji imaju vrijednost u sebi i koji, ako im se pristupi na taj način, daju puno veće zadovoljstvo i smisao nego li učenje radi ocjene i rada samo radi plaće. Na dodatna pitanja moderatorice Valentine Kanić i studenata proširio je svoje svjedočanstvo i razmišljanja na teme oprosta, tolerancije te odnosa jednih prema drugima. Iz susreta se jasno iskristalizirala poruka da susret osobe sa živim Bogom temeljno mijenja život čovjeka i svjetiljka je odnosa prema ljudima i životnim situacijama. Ipak, treba biti svjestan da je svaka osoba drugačija, životni putevi različiti i da nema univerzalnog recepta ni određene kategorije vremena za put vjere, oprosta i donošenja životnih odluka. To je izazovan proces u koji se jednostavno mora prepustiti i na njemu ustrajati. Ali već odluka da se krene je početak tog puta.

Na kraju  susreta studentima je don Ivan podijelio časopis Uskrsnuće koji predstavlja Zajednicu Cenacolo te pozvao studente da dođu na iskustvo Škole života u jednu od kuća Zajednice.