U četvrtak 30. studenog 2023. studenti iz drugih država koji će u akademskoj godini 2023./2024. studirati na Hrvatskom katoličkom sveučilištu putem Erasmus+ programa, uz studente iz drugih država koji su ove godine upisali studijske programe i u potpunosti će ih polagati na HKS-u susreli su se s rektorom HKS-a prof. dr. sc. Željkom Tanjićem. Ove godine će tako studenti iz Italije, Poljske, Turske, Ukrajine, Crne Gore, Austrije i Njemačke pohađati studijske programe HKS-a, uz druge kolegice i kolege koji će im se pridružiti u ljetnom semestru.

Uz rektora Tanjića sa studentima su razgovarali i prorektor za nastavu prof. dr. sc. Roko Mišetić, pročelnik Sveučilišnog odjela za komunikologiju prof. dr. sc. Danijel Labaš, pročelnik Sveučilišnog odjela za sociologiju izv. prof. dr. sc. Mario Bara, pročelnik Sveučilišnog odjela za psihologiju doc. dr. sc. Dragan Glavaš, pročelnica Sveučilišnog odjela za sestrinstvo izv. prof. dr. sc. Marta Čivljak i zamjenik pročelnice doc. dr. sc. Ivica Matić.

Studenti su imali prilike raspitati se o dodatnim informacijama koje do sad nisu imali prilike saznati te s rektorom razgovarati o prijedlozima za poboljšanje postojećih programa kako bi im se studij na HKS učinio lakšim i organiziranijim.