U četvrtak 28. siječnja 2016. rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić susreo se sa studentima preddiplomskog studija sestrinstva. Susretu je prisustvovala i pročelnica Odjela za sestrinstvo doc. dr. sc. Marta Čivljak. Rektor je naglasio kako je ovo prva generacija preddiplomskog studija sestrinstva koja ima poseban značaj za naše sveučilište te kako sestrinska profesija odražava identitet koji HKS njeguje.

Želim vam svima obilje Božjeg blagoslova, uspješan nastavak studiranja  i naglašavam da sam za sva vaša pitanja uvijek dostupan.

Rektor Tanjić sa studentima preddiplomskog sveučilišnog studija sestrinstva

Nakon Rektorovih riječi studenti su postavljali pitanja koja su se uglavnom odnosila na organizaciju nastave i kliničke prakse u nastavnim bazama.