Asistentica s Odjela za psihologiju Ana Šeremet sudjelovala je na konferenciji „We Cherish Family Life“ koja se od 20. do 22. listopada održavala  na Papinskom sveučilištu sv. Ivana Pavla II u Krakovu u organizaciji Odjela za teologiju istoimenog Sveučilišta i Poljske udruge za obitelj. Teme konferencije odnosile su se na pripravu za brak i obiteljski život te rizike, prilike i izazove obitelji danas. Asistentica je održala izlaganje pod nazivom „Emotional regulation and partner attachement among alcohol addicts“ u kojem je predstavila rezultate istraživanje provedenog u sklopu znanstveno-istraživačkog projekta Dynamics of alcoholism and addiction in the family system and Relational Family Therapy, čija je voditeljica red. prof. Barbara Simonič s Teološkog fakulteta Sveučilišta u Ljubljani, a asistenica Šeremet projektna suradnica iz Hrvatske.