U kolovozu 2015. Hrvatska dominikanska provincija organizira Studijski Tjedan na temu ‘ Human Curiosity and Knowledge and Christ’s Acquired Knowledge’ (23.-30. kolovoza) i Konferenciju ‘Belief, Curiosity, Knowledge and Cognition’ (28.-29. kolovoza) . Službeni jezici Tjedna i Konferencije su: engleski, francuski i hrvatski. Tjedan i Konferenciju podržavaju KBF Split te Međunarodno dominikansko sveučilište DOMUNI.

Studijski Tjedan je međunarodni projekt hrvatskih dominikanaca u organizaciji regensa studija HDP koji se već dugi niz godina krajem kolovoza uspješno održava u Hrvatskoj. Teme kao i predavači se svake godine mijenjaju, što omogućuje dinamičnost susreta. Svi zainteresirani koji žele sudjelovati, bez obzira na stavove i uvjerenja, mogu se prijaviti.

Za sve informacije se obratite regensu studija HDP fr. Srećku Koralija na e-mail: regens@dominikanci.hr