U srijedu, 15. siječnja u sklopu programa Povjerenstva Zagrebačke nadbiskupije za studente laike koji se pripremaju za crkvene službe, koje priređuje Nadbiskupijski pastoralni institut, studenti laici 4. i 5. Katoličkog bogoslovnog fakulteta su pod vodstvom dr. Tomislava Markića, ravnatelja Nadbiskupijskog pastoralnog instituta i voditelja Povjerenstva, posjetili Hrvatsko katoličko sveučilište.
Studente je primio prof. dr. Željko Tanjić, rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta, te ih upoznao s osnivanjem i djelovanjem Sveučilišta, posebno ističući postojeće i planirane studijske programe. Studenti su pod vodstvom Rektora razgledali prostore u kojima Sveučilište djeluje: predavaonice, knjižnicu, vijećnicu i druge prostorije Sveučilišta. Posjet Sveučilištu studenti su završili zajedničkom molitvom u Sveučilišnoj kapeli.

Izvor: IKA