U okviru terenske nastave iz kolegija Područno (sektorsko) izvještavanje za tisak i web studenti treće godine sveučilišnog prijediplomskog studija komunikologije Hrvatskog katoličkog sveučilišta sudjelovali su u četvrtak 16. studenog 2023. na konferenciji za medije na završetku 67. plenarnog zasjedanja Sabora Hrvatske biskupske konferencije (HBK).

FOTO: Bernard Čović, Glas Koncila

Na konferenciji su, o temama zasjedanja i ostalim aktualnostima, govorili novi potpredsjednik HBK-a đakovačko-osječki nadbiskup mons. Đuro Hranić, zagrebački pomoćni biskup mons. Mijo Gorski i đakovačko-osječki pomoćni biskup mons. Ivan Ćurić, a moderator je bio glasnogovornik HBK-a Zvonimir Ancić. U pratnji studenata bio je viši asistent na Sveučilišnom odjelu za komunikologiju dr. sc. Ivan Uldrijan.