Naši studenti Kristijan Jalšić, Marta Bašić, Marko Bedić, Ines Brusić i Petra Goreta pobjednici su ovogodišnjeg Digitalnog inovacijskog inkubatora u sektoru medijske industrije!

Njihov pobjednički pitch bio je razvoj TV emisije “HALA”, emisije za mlade na Novoj TV.

Emisiju “HALA” zamislili su kao zabavnu emisiju za mlade koja bi se emitirala uživo, a po prvi put u Hrvatskoj nudi jedinstveno i nezaboravno iskustvo sudjelovanja u kreiranju i stvaranju sadržaja. Sastojala bi se od pet soba uređenih u neon i mladenačkom stilu: Halabuka (soba za glazbu), Halasport (soba za sportske teme), Halastyle (soba za teme o stilu i načinu života, zdravlju, putovanju, kuhanju, modi, automobilima), Halacool (soba za teme o filmovima, serijama, knjigama, partyjima, predstavama, koncertima, umjetnosti, tehnologiji te Halastory (osobne priče, problemi, mentalno zdravlje). Voditelji bi na zabavan način obrađivali teme s različitim gostima, igrali razne igre, izazove i odgovarali na pitanja mladih. Emisija bi na informativan i zabavan način svakog tjedna mlade učila trendovima.

Čestitamo našim #unicathnim studentima na ovom uspjehu i jedva čekamo vidjeti što će novoga napraviti u budućnosti!