Osmero studenata našeg Sveučilišta s Odjela za komunikologiju sudjelovalo je na 63. Međunarodnom dječjem festivalu u Šibeniku pod mentorstvom dr. sc. Kristijana Sedaka, voditelja digitalnog komunikacijskog tima. U 16 dana studenti su imali priliku graditi svoju kreativnost i znanje, ali su i brusili svoje vještine kroz praktičan rad u obliku osmišljavanja sadržaja, intervjuiranja, snimanja, fotografiranja, montiranja i vođenja društvenih mreža. Uz puno smijeha i zabave, ali i predanog rada i truda studenti i profesor uživali su u osunčanom Šibeniku.

Na kraju festivala Jakov Bilić, voditelj Međunarodnog dječjeg festivala, zahvalio je studentima, profesorima i rektoru prof. dr. sc. Željku Tanjiću na sada već tradicionalnoj suradnji Hrvatskog narodnog kazališta Šibenik i Hrvatskog katoličkog sveučilišta.