Na temelju članka 18. Statuta Hrvatskog katoličkog sveučilišta, članka 3. Pravilnika o radu Hrvatskog katoličkog sveučilišta, Odluke KLASA: 100-01 /24-02/003, URBROJ: 498-03-02-01-24-001 od dana 19. siječnja 2023. godine o postupku prijma te Izvješća komisije za provođenje postupka prijma, rektor prof. dr. sc. Željko Tanjić, donosi

RJEŠENJE O PRIJMU

Marina Smolčec izabire se na radno mjesto Javni službenik na položaju I. vrste – rukovoditelj (načelnik odjela) u središnjem uredu ili službi, Voditelj Službe za financijsko poslovanje i računovodstvo, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od šest (6) mjeseci – 1 izvršitelj, s pripadajućim koeficijentom složenosti poslova radnog mjesta 1,940.

Obrazloženje

Hrvatsko katoličko sveučilište raspisalo je Natječaj za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto Javni službenik na položaju I. vrste – rukovoditelj (načelnik odjela) u središnjem uredu ili službi, Voditelj Službe za financijsko poslovanje i računovodstvo, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od šest (6) mjeseci – 1 izvršitelj, objavljen u Narodnim novinama broj 8/2024 od 19. siječnja 2024. godine, na mrežnim stranicama Hrvatskog katoličkog sveučilišta te pri Hrvatskom zavodu za zapošljavanje. Nakon provedenog natječajnog postupka Komisija za provođenje postupka prijma dostavila je Izvješće rektoru Sveučilišta. Na temelju navedenog odlučeno je kao u izreci Rješenja.

REKTOR

prof. dr. sc. Željko Tanjić

UPUTA O PRAVNOM LIJEKU
Protiv ovog Rješenja kandidati mogu podnijeti prigovor u roku od 15 dana od dana primitka rješenja.

Dostaviti:
1. Marina Smolčec
2. Kandidati prijavljeni na Natječaj javnom objavom na mrežnoj stranici Hrvatskog katoličkog sveučilišta
3. Služba za financijsko poslovanje i računovodstvo
4. Služba za pravne, kadrovske i opće poslove