U sklopu nastave na kolegijima doc. dr. sc. Suzane Peran „Izvješćivanje o vjerskim temama“ i „Istraživačko novinarstvo“ u ponedjeljak 8. siječnja 2024. gostovao je vjeroučitelj i publicist Nikola Kuzmičić. Studentima Sveučilišnoga diplomskog studija Komunikologije smjera Interkulturalna komunikacija i novinarstvo govorio je o volontiranju iz kršćanske perspektive i potaknuo ih da se uključe u volonterske akcije djelujući za dobro bližnjih. Kuzmičić je studentima prikazao svoje dosadašnje volontersko djelovanje i posebno volontiranje u socijalizaciji budućih pasa pomagača u Centru za rehabilitaciju Silver. Upoznavši studente s ulogom socijalizatora i značenjem same socijalizacije, predstavio im je i Felinu, drugoga psa koji je na socijalizaciji u njegovoj obitelji, te objasnio kako pristupiti psu pomagaču u programu socijalizacije.

Tom je prigodom prorektor za nastavu Hrvatskoga katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Roko Mišetić na glavnome ulazu u središnju zgradu Sveučilišta postavio oznaku Centra za rehabilitaciju Silver kojom se podsjeća da je prema Zakonu o korištenju pasa pomagača psima pomagačima i psima u programu socijalizacije za pse pomagače dopušten ulaz u sve javne prostore.