Dragi studenti,
pozivamo vas da 2022. godinu započnete uz knjigu. Priključite se Čitateljskom klubu Hrvatskog katoličkog sveučilišta.
Svaki mjesec ćemo odabrati naslov te se sastati kako bismo razgovarali o knjizi i autoru. Podsjetit ćemo se starih znanja o knjigama i književnosti te steći sasvim nova. Ako želite samo prisluškivati razgovore i to je redu. Ako ne uspijete čitati sve knjige i dolaziti na sve sastanke i to je u redu.

Prvu knjigu za 2022. godinu su za vas su odabrali studenti Kluba studenata psihologije Hexis, koji vas pozivaju u potragu za smislom.
Čovjekovo traganje za smislom je djelo Viktora Emila Frankla, psihijatra koji oživljava vlastita bolna iskustva iz koncentracijskih logora.
Međutim, Frankl pronalazi smisao, a vama ako ga čitate i inspiraciju za izvrstan početak 2022. godine.

Naše prvo druženje bit će na daljinu u četvrtak, 20. siječnja u 18 sati.

Molim sve zainteresirane koji se žele uključiti da navrate do svoje knjižnice i putuju s Franklom kroz vrijeme i prostor tijekom blagdana.
1. Čovjekovo traganje za smislom Viktor Emil Frankl
2. Sastanak na daljinu 20.siječnja 2022. 18 sati