Katolički bogoslovni fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Hrvatska akademija znanosti i umjetnosti, Institut za povijest umjetnosti, Staroslavenski institut, Sveučilišna knjižnica Rijeka i Općina Malinska-Dubašnica u suradnji s Hrvatskim katoličkim sveučilištem priređuju u srijedu 27. lipnja u 12 sati u Hrvatskom katoličkom sveučilištu u Zagrebu (Ilica 242, ulaz iz Domobranske ulice) predstavljanje zbornika radova “Az grišni diak Branko pridivkom Fučić” – Radovi međunarodnog znanstvenog skupa o životu i djelu akademika Branka Fučića (1920. – 1999.).

Zbornik će predstaviti Josip Bratulić, Tonko Maroević, Sandra Sudec, Slavko Slišković i Tomislav Galović.

Skup će pozdraviti Željko Tanjić, rektor HKS-a, Zvonko Kusić, predsjednik HAZU, Marica Čunčić, ravnateljica Staroslavenskog instituta, Anton Spicijarić, načelnik Općine Malinska-Dubašnica i Orietta Lubiana, Sveučilišna knjižnica Rijeka.

Članak preuzet sa portala IKA