Hrvatsko katoličko sveučilište, Franjevački institut za kulturu mira i Centar za promicanje socijalnog nauka Crkve Hrvatske biskupske konferencije i, povodom Međunarodnog praznika rada i blagdana Sv. Josipa Radnika koji se obilježavaju 1. svibnja, pozivaju Vas na predstavljanje rezultata kvalitativnog istraživanja na temu rada nedjeljom i kvalitete života. Istraživanje je tijekom ožujka i travnja provedeno u četiri najveća hrvatska grada – Zagrebu, Rijeci, Osijeku i Splitu, s ciljem aktualiziranja ovog važnog, a u posljednje vrijeme zanemarenog pitanja.

Konferencija za medije održat će se u četvrtak, 26. travnja 2012. godine, u dvorani 331 (3. kat) Hrvatskoga katoličkog sveučilišta, Ilica 242 (ulaz iz Domobranske ulice) u Zagrebu, s početkom u 11 sati.

U predstavljanju će sudjelovati:

Prof. dr. sc. Željko Tanjić, rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta

Fra Mijo Džolan, ravnatelj Franjevačkog instituta za kulturu mira

Prof. dr. sc. Gordan Črpić, pročelnik Studijskog odjela sociologije i voditelj projekta istraživanja rada nedjeljom

Unaprijed Vam zahvaljujemo na dolasku!

pročelnik Studijskog odjela sociologije, HKS