U petak 6. ožujka 2020. potpisan je sporazum o suradnji između Hrvatskog katoličkog sveučilišta i Agencije za odgoj i obrazovanje.

Sporazum je potpisao rektor Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić i ravnateljica Agencije za odgoj i obrazovanje dr. sc. Dubravka Brezak Stamać.

Potpisivanju Sporazuma, sa strane Hrvatskog katoličkog sveučilišta, prisustvovali su prorektorica za nastavu izv. prof. dr. sc. Ines Sabotič, prorektor za organizaciju i poslovanje prof. dr. sc. Gordan Črpić i tajnik Hrvatskog katoličkog sveučilišta dr. sc. Hrvoje Meštrić, dipl. ing. fiz.,  a iz Agencije za odgoj  obrazovanje Voditeljica Odjela pravnih, računovodstvenih i pomoćnih poslova – tajnica Agencije za odgoj i obrazovanje Jasna Laura, dipl. iur., i pomoćnica ravnateljice – Voditeljica Odjela za stručno-pedagoški nadzor mr. sc. Gea Cetinić.