Kršćanska sadašnjost osigurava stalan popust od 20 % na većinu svojih izdanja za studente Hrvatskog katoličkog sveučilišta u svojim knjižarama uz predočenje studentske iskaznice. Popust se može ostvariti u knjižarama Kršćanske sadašnjosti u Zagrebu (Kaptol 1 i Kaptol 29), a odnosi se na sva izdanja KS-a, osim na izdanja periodike, liturgije, kompleta, preklopnike, čestitke i uspomene.

Kao najveći hrvatski crkveni izdavač i nakladnik Biblije, teološke, duhovne i vjerske literature, teoloških i katehetskih udžbenika, Kršćanska sadašnjost nastoji stalnim popustom od 20 %, uz redovite i prigodne dodatne akcije, podržati studente teološkog usmjerenja te one koji u svojem studiju slušaju teološke kolegije. Osim u knjižarama, cjelokupna ponuda Kršćanske sadašnjosti može se pregledati i na mrežnim stranicama.