Hrvatsko katoličko sveučilište objavljuje

PONIŠTENJE NATJEČAJA

1. objavljenog u Narodnim novinama broj 9/2024 od 24. siječnja 2024. godine, za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu Javni službenik na radnom mjestu I. vrste – Stručni suradnik u Službi za studentska pitanja, Odjelu za studente prijediplomskih, diplomskih i integriranih studija te polaznike, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od šest (6) mjeseci – 1 izvršitelj.
2. objavljenog u Narodnim novinama broj 14/2024 od 7. veljače 2024. godine pod točkom 1., za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu Javni službenik na položaju I. vrste – voditelj odjeljka, voditelj referade i voditelj ostalih ustrojstvenih jedinica (Voditelj Ureda prorektora) u Uredu prorektora, na određeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od šest (6) mjeseci – 1 izvršitelj.

PROREKTOR ZA ORGANIZACIJU I POSLOVANJE

prof. dr. sc. Gordan Črpić