U utorak 25. travnja, naša ženska futsal ekipa u dvorani Martinovka igrat će poluzavršnicu UniSport HR natjecanja. Uz naše predstavnice sa Hrvatskog katoličkog sveučilišta sudjelovat će još i predstavnici Sveučilišta u Zagrebu, Sveučilišta u Zadru, Sveučilišta Sjever, Sveučilišta u Splitu i Veleučilišta Lavoslav Ružička u Vukovaru.

Naše cure su u skupini sa Sveučilištem u Zadru i Veleučilištem Lavoslav Ružička u Vukovaru. Prvi susret s momčadi Veleučilišta Lavoslav Ružička počet će u 14:45 sati, a susret sa Sveučilištem u Zadru počet će 19:45 sati.

S prvim ili drugim mjestom u skupini naše nogometašice bi se plasirale u završnicu koja se igra u lipnju u Poreču. Stoga vas ovim putem pozivamo da dođete i podržite naše cure u ovom važnom natjecanju kako za njih tako i za cijelo Sveučilište. One će uzvratiti kao u uvijek, predanošću, požrtvovnošću i dobrom igrom.