Nastava za studente Sveučilišnog odjela za sestrinstvo započela je u ponedjeljak 25. rujna 2023. na Hrvatskom katoličkom sveučilištu.

Pročelnica Sveučilišnog odjela za sestrinstvo izv. prof. dr. sc. Marta Čivljak susrela se sa studentima prijediplomskog studija Sestrinstvo, poželjevši im puno uspjeha i Božjeg blagoslova na studiju.

Akademska godina 2023./2024. je deveta akademska godina u kojoj se izvodi nastava na Sveučilišnom odjelu za sestrinstvo. Studentima je program studija predstavila njihpva Voditeljica godišta, viša predavačica Vesna Mijoč, mag. med. techn.

Studenti prve godine Sestrinstva pridružit će se kolegama s drugih sveučilišnih odjela na susretu u Velikoj dvorani HKS-a u ponedjeljak 2. listopada gdje će im dobrodošlicu u ime cijele akademske zajednice poželjeti rektor prof. dr. sc. Željko Tanjić, prorektori, pročelnici i sveučilišni nastavnici.