Nastava za studente sveučilišnog integriranog prijediplomskog i diplomskog studija Medicina započela je u ponedjeljak 25. rujna 2023. na Hrvatskom katoličkom sveučilištu.

Uspješan početak nastave studentima poželjeli su dekan Medicinskog fakulteta Hrvatskog katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Dalibor Karlović zajedno s prodekanima doc. dr. sc. Elvirom Lazić Mosler i izv. prof. dr. sc. Vjekoslavom Peitlom.

Akademska godina 2023./2024. je treća akademska godina u kojoj se izvodi nastava na sveučilišnom integriranom prijediplomskom i diplomskom studiju Medicina.Studenti prve godine Medicinskog fakulteta HKS-a pridružit će se kolegama s drugih sveučilišnih odjela na susretu u Velikoj dvorani HKS-a u ponedjeljak 2. listopada 2023. gdje će im dobrodošlicu u ime cijele akademske zajednice poželjeti rektor prof. dr. sc. Željko Tanjić, prorektori, pročelnici i sveučilišni nastavnici.