U povodu 90. obljetnice Hrvatskog radija u četvrtak 14. 4. u 18 sati održat će se peti Medijski susreti u Matici hrvatskoj s temom „Radio u Hrvatskoj – jučer, danas, sutra“. U razgovor o povijesti i suvremenosti radija uvest će dr. sc. Marina Mučalo, sveučilišna profesorica radijskog novinarstva, autorica više knjiga o mediju radija, bivša dopredsjednica Programskog vijeća HRT-a i ratna reporterka s bogatim radijskim iskustvom.

S obzirom na to da je broj mjesta ograničen, kako biste osigurali svoju stolicu i na mail dobili materijale koji vam mogu pomoći za (neobvezno) sudjelovanje u raspravi svoj dolazak najavite na: medijski.susreti@matica.hr do srijede, 13. 4 u 14 sati.

Sudjelovanje u programu je besplatno!

Medijski susreti namijenjeni su studentima, novinarima, komunikolozima i drugim medijskim stručnjacima. Tribina se sastoji od uvodnog predavanja gosta uvodničara, nakon čega slijedi rasprava svih sudionika kao središnji dio večeri te neformalno druženje s gošćom i novinarima.

Osvrte, fotografije i snimke s dosadašnjih tribina pogledajte na linku i na službenoj facebook stranici.