HRVATSKO KATOLIČKO SVEUČILIŠTE
Ilica 242

Zagreb, 14. veljače 2024. godine

OPIS POSLOVA I PODACI O PLAĆI RADNOG MJESTA

Javni službenik na položaju I. vrste – voditelj odjeljka, voditelj referade i voditelj ostalih ustrojstvenih jedinica, Voditelj Ureda sveučilišnog odjela, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od šest (6) mjeseci – 1 izvršitelj.

Opis poslova:
– organizira i koordinira rad Ureda sveučilišnog odjela ¬
– priprema materijale za sjednice sveučilišnih odjela ¬
– priprema prijedloge sveučilišnih odjela za sjednice Senata
– priprema odluke odgovore i naputke iz područja nastavne i znanstvene djelatnosti sveučilišnog odjela
– pruža administrativnu podršku organizaciji znanstvenih i stručnih skupova iz područja djelatnosti sveučilišnog odjela
– priprema stručne materijale za izbor, reizbor i napredovanje nastavnika
– vodi administrativno-tehničke poslove sveučilišnih odjela
– administrira poslove Stegovnog povjerenstva za studente
– priprema plan angažiranja vanjskih suradnika za akademsku godinu na temelju studijskog programa i izvedbenog plana nastave
– priprema izvješće o realizaciji vanjske suradnje sveučilišnog odjela.

Podaci o plaći:
Plaću službenika čini umnožak koeficijenta složenosti poslova radnog mjesta 1,406 i važeće osnovice za izračun plaće u javnim službama, uz uvećanje plaće za 0,5% za svaku navršenu godinu radnog staža.