HRVATSKO KATOLIČKO SVEUČILIŠTE
Ilica 242

Zagreb, 15. ožujka 2024. godine

OPIS POSLOVA I PODACI O PLAĆI RADNOG MJESTA

Javni službenik na radnom mjestu I. vrste – Stručni suradnik (prema novoj Uredbi o nazivima radnih mjesta, uvjetima za raspored i koeficijentima za obračun plaće u javnim službama naziv radnog mjesta mijenja se u: Suradnik), u Službi za studentska pitanja, Odjelu za studente prijediplomskih, diplomskih i integriranih studija te polaznike, na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od šest (6) mjeseci – 1 izvršitelj.

Opis poslova:
– vodi korespondenciju iz nadležnosti Odjela ¬
– obavlja poslove vezane za studente prijediplomskih studija
– obavlja poslove vezane za studente diplomskih studija
– obavlja poslove vezane za studente integriranih studija
– obavlja poslove vezane za polaznike programa stručnog usavršavanja ¬
– piše potvrde i uvjerenja iz djelokruga svojih poslova ¬
– vodi evidenciju studenata prijediplomskih, diplomskih studija i integriranih studija
– priprema diplome za tiskanje i sudjeluje u organizaciji promocije ¬
– unosi podatke u ISVU sustav iz studijskih programa i izvedbenih planova nastave te evidentira promjene studijskih programa i izvedbenih planova nastave ¬
– brine o točnosti podataka evidentiranih u ISVU sustav ¬
– administrira aplikaciju Nacionalnog informacijskog sustava prijava na visoka učilišta za upis studenata ¬
– zaprima studentske zamolbe ¬ priprema potvrde i uvjerenja iz djelokruga svojih poslova ¬
– brine o pravilnom arhiviranju dokumentacije studenata ¬
– obavlja i druge odgovarajuće poslove po nalogu voditelja Odjela i voditelja Službe.

Podaci o plaći:
Plaću službenika čini umnožak koeficijenta složenosti poslova radnog mjesta 1,80 i važeće osnovice za izračun plaće u javnim službama, uz uvećanje plaće za 0,5% za svaku navršenu godinu radnog staža.