HRVATSKO KATOLIČKO SVEUČILIŠTE
Ilica 242

Zagreb, 26. srpnja 2023. godine

OPIS POSLOVA I PODACI O PLAĆI RADNOG MJESTA

Javni službenik na radnom mjestu II. vrste – viši stručni referent, Viši stručni referent za obračun plaća; Odjel za računovodstvo, Služba za financijsko poslovanje i računovodstvo,  na određeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od tri (3) mjeseca – 1 izvršitelj.

Opis poslova:

• priprema podatke za obračun mjesečnih izdataka (plaća) zaposlenika i naknada za rad vanjskih suradnika
  • vodi analitičku evidenciju o potrošačkim kreditima i usuglašavanje s evidencijama kod davaoca kredita te evidenciju o administrativnim i sudskim zabranama
  • izdaje potvrde koje se odnose na novčana primanja radnika
  • obračunava mjesečno naknade za bolovanja
  • vodi analitičku evidenciju izdataka za zaposlene (plaća)
  • dostavlja tražene statističke podatke i izvješća o izdatcima (plaćama) zaposlenih
  • ispisuje zbirnu rekapitulaciju izdataka (plaća), obračunava doprinose po općinama, otpremnine, jubilarne nagrade, dječje darove i sl.
  • obavlja i druge odgovarajuće poslove po nalogu voditelja računovodstva i voditelja Službe.

Podaci o plaći:

Plaću službenika čini umnožak koeficijenta složenosti poslova radnog mjesta 0,970 i važeće osnovice za izračun plaće u javnim službama, uz uvećanje plaće za 0,5% za svaku navršenu godinu radnog staža.