Klub studenata psihologije Hrvatskog katoličkog sveučilišta Hexis u sklopu 15. Tjedna psihologije u Hrvatskoj od 17. do 18. veljače 2022. organizirali su Noć psihologije. Cijelo događanje moglo se pratiti putem MS Teams platforme ili uživo. Uz mnoštvo aktivnosti koje su osmislili studenti zajedno s nastavnicima mentorima svim posjetiteljima, od kojih su mahom bili srednjoškolci, predstavljeni su i drugi studijski Odjeli na našem Sveučilištu.

U petak, 18. veljače u sklopu programa održan je Okrugli stol: Gdje su danas bivši studenti HKS-a?, u sklopu kojega su bivši studenti psihologije našeg Sveučilišta Jelena Ćubelić, Karlo Dalić, Jelena Jakšić, Marija Šakić, Zrinka Štetić Grubišić i Sandra Župarić pričali o svom iskustvu zaposlenja i rada te dali brojne korisne savjete našim studentima.

Vodstvo Kluba Hexis, koje je ujedno bilo i glavni organizator događaja, istaknulo je da su izrazito zadovoljni cjelokupnim događajem, kao i samim odazivom te su zahvalni svima koji su došli i na bilo koji način pridonijeli Noći psihologije.