U četvrtak 26. rujna 2019. godine održan je sastanak rektora prof. dr. sc. Željka Tanjića s nastavnicima i voditeljima stručnih službi Hrvatskog katoličkog sveučilišta. Ovakav, sada već tradicionalni susret za cilj ima  upoznati nastavnike i voditelje s aktualnostima rasta i razvoja Sveučilišta.

Sastanak je započeo zajedničkom molitvom Sveučilišnog kapelana Odilona Singboa, a nastavio se izlaganjem “Etika i čestitost u znanstveno-istraživačkom radu” doc. dr. sc. Ante Čartolovnog s Katedre za teologiju Hrvatskog katoličkog sveučilišta.  Potom je uslijedilo izlaganje rektora prof. dr. sc. Željka Tanjića, prorektorice za nastavu izv. prof. dr. sc. Ines Sabotič, prorektora za organizaciju i poslovanje prof. dr. sc. Gordan Črpić, prorektor za međunarodnu suradnju prof. dr. sc. Emilio Marin, prorektor za znanost prof. dr. sc. Hrvoje Štefančić.