Nakon uvjerljivog ligaškog starta i pobjede, ženska Unicath futsal ekipa nažalost je doživjela poraz u drugom kolu. Bolje od naših kolegica bile su prošlogodišnje finalistice, ekipa PMF-a, rezultatom 5-1. Odličan start u utakmicu poremetila je ozljeda jedne od ključnih igračica Marije Rodić u ranoj fazi susreta. Jedini pogodak za HKS postigla je još jedna debitantica, Ema Smrtić. Sljedeću utakmicu igraju 2. prosinca 2023. u 9.20 sati protiv FBF-a na Kineziološkom fakultetu.

U drugom kolu sveučilišne lige, muška Unicath futsal ekipa u utakmici protiv Pbf-a mogla je svjedočiti zašto je futsal toliko popularan i atraktivan sport. U vrlo aktivnoj i napetoj utakmici, naši kolege, golom Nike Marića, poveli su sredinom drugog poluvremena i tu prednost držali sve do 23 sekunde prije kraja utakmice. U filmskoj završnici naša momčad našla se na težoj strani te je na kraju konačan rezultat iznosio 2:1 za naše suparnike. Usprkos tome, veseli nas karakter kojeg su naši igrači pokazali pa imamo zašto očekivati velike stvari od naše ekipe u ovoj sezoni. U trećem kolu, na rasporedu 25. studenog 2023. u 17.15 sati susrest će se s futsal ekipom RIT-a.

Ponosni smo na sportsku i karakternu borbu naših kolegica i kolega! Sretno im dalje!