U nedjelju 5. studenog 2023. započela je nova odbojkaška sezona gdje će se unutar lige natjecati i naše odbojkašice i naši odbojkaši! U sveučilišnoj ligi se ove akademske godine natječe 16 muških momčadi i čak 27 ženskih ekipa u sustavu skupina. U ozbiljnoj konkurenciji, Hrvatsko katoličko sveučilište sudjeluje sa svojim muškim i ženskim odbojkaškim momčadima koji su ove godine osvježeni s nekoliko mladih i perspektivnih studenata-sportaša, među kojima posebno ističemo sportski zanos naših “brucoša” koji su se odmah po dolasku na Sveučilište priključili sportskim aktivnostima našeg Sveučilišta.

Odbojkašice HKS-a su sezonu otvorile prvom pobjedom 2:0 nad momčadi Agronomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, dok je muška ekipa unatoč velikom trudu i zalaganju izgubila 0:2 protiv odbojkaša Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Nova natjecanja slijede već sljedeću nedjelju pa ujedno pozivivamo naše studente i profesore da dođu podržati naše sportaše. Čestitke svima na zalaganju i prvoj pobjedi!