U utorak 26. rujna 2023. su se od Senata Hrvatskog katoličkog sveučilišta oprostili su se pročelnici Sveučilišnog odjela za komunikologiju prof. dr. sc. Jerko Valković i Sveučilišnog odjela za psihologiju izv. prof. dr. sc. Ljiljana Pačić-Turk kojima su istekli pročelnički mandati. Rektor prof. dr. sc. Željko Tanjić zahvalio im je za sve godine rada i truda koje su uložili u Sveučilište, za sve savjete i dobrotu kojom su pridonijeli rastu i razvoju ove akademske zajednice.

Zahvalni smo im na radu i trudu koji su uložili u naše Sveučilište, beskrajno sretni što smo ih imali priliku upoznati kao ljude, znanstvenike i profesionalce te im u daljnjem radu i životu želimo obilje sreće i Božjeg blagoslova!