Odjel za psihologiju Hrvatskog katoličkog sveučilišta i ove godine se uključuje u obilježavanje 21. Tjedna mozga u Hrvatskoj. Tjedan mozga je međunarodna kampanja, poznata u svijetu kao Brain Awareness Week koja se organizira s ciljem promocije znanja o mozgu i bolestima mozga.

Program Tjedna mozga na Hrvatskom katoličkom sveučilištu će se održati online putem platforme MS Teams 15. ožujka 2022. od 11 sati.

U okviru programa naši studenti i profesori pripremili su niz aktualnih predavanja. Moći ćete čuti nešto o neuroznanosti u kontekstu ratnih zbivanja, izazovima u podučavanju na daljinu, specifičnim kognitivnim poteškoćama u kontekstu post-COVID simptoma, te razvoju sportskih i akademskih navika kod adolescenata. Cjelokupan program, kao i poveznice za priključivanje, možete pronaći na poveznici.

Nadamo se da ćete pronaći nešto zanimljivo za sebe!

Odjel za psihologiju HKS-a