Studenti HKS-a administrativne će obveze vezane uz upis nove akademske godine obavljati  prema rasporedima i u skladu s uputama koje će biti objavljene na oglasnim pločama Sveučilišta i službenim mrežnim stranicama Hrvatskog katoličkog sveučilišta u rubrici Obavijesti studentima.

Odabir izbornih predmeta studenti će vršiti u četvrtak 2. listopada 2014., a sve ostale administrativne obveze vezane uz upis nove akademske godine izvršit će tijekom prvog tjedna nastave (od 2. do 4. listopada 2014.). Više o točnim terminima moći ćete pročitati u daljnjim objavama u rubrici Obavijesti studentima.

Nastava u novoj akademskoj godini započet će u ponedjeljak 6. listopada 2014.

Napominjem da se gore navedeni datumi ne odnose na studente koji završavaju preddiplomski studij povijesti i namjeravaju se natjecati za upis na diplomski studij povijesti na HKS-u.