Donosimo nekoliko obavijesti vezanih uz djelovanje naše Sveučilišne kapelanije u predstojećem razdoblju.

Svete mise slavit ćemo svakog radnog dana po sljedećem rasporedu:
• ponedjeljkom: 8.15 sati,
• utorkom: 12.00 sati,
• srijedom: 12.00 sati,
• četvrtkom: 8.15 sati,
• petkom: 8.15 sati.

Mogućnost za klanjanje pred Presvetim i za svetu ispovijed bit će četvrtkom od 10 do 11.30 sati.

Petkom u 15 sati zajedno ćemo moliti krunicu Božjeg milosrđa na nakanu uspješnog polaganja ispita.

Budući nam se sve više približava stresno vrijeme ispitnih rokova, još jednom napominjem kako naš sveučilišni kapelan stoji na raspolaganju za osobni razgovor. Ukoliko se trebate nekome izjadati, s nekim popričati ili olakšati dušu, vrata ureda 306A su vam otvorena. Budite slobodni kontaktirati našeg sveučilišnog kapelana vlč Branimira na email: sveucilisni.kapelan@unicath.hr

Sveučilišni kapelan poziva i na proslavu Dana Katedre za teologiju Hrvatskog katoličkog sveučilišta koja će biti u petak, 27. siječnja. Obilježavanje dana započet ćemo u 11 sati svetim misnim slavljem koje će predvoditi prof. dr. sc. Željko Tanjić, rektor Sveučilišta. Nakon svete mise u 12 sati održat će se okrugli stol: Zašto je važan Drugi vatikanski koncil? Osobni osvrti. Toga dana neće biti redovite svete mise u 8.15 sati.

U utorak 31. siječnja, u 12 sati slavit ćemo svetu misu zadušnicu za blagopokojnog papu Benedikta XVI.