OBAVIJEST
Pristupnici koji ispunjavaju uvjete Natječaja objavljenog u NN br. 132/2015 od 4. prosinca 2015. godine za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto:
– stručni suradnik na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad od 6 mjeseci – 1 izvršitelj/ica
obavješćuju se o pismenom testiranju koje će se održati dana 22. prosinca 2015. godine u 8 h, u sjedištu Hrvatskog katoličkog sveučilišta, Ilica 242, dvorana I.

Testiranje se sastoji od provjere:
–           poznavanja Ustava RH,
–           poznavanja Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju,
–           poznavanja stranog jezika (engleski jezik).

Pristupnici koji nisu podnijeli urednu, pravovremenu i potpunu prijavu, kao i pristupnici koji ne zadovoljavaju opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa ne smatraju se pristupnicima prijavljenim na natječaj.
Smatra se da je pristupnik koji nije pristupio testiranju povukao prijavu na javni natječaj i više se ne smatra kandidatom.