Sukladno članku 62. Zakona o visokom obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti, 12. travnja 2024. objavljuje se pozitivno ocijenjen doktorski rad doktorandice Mateje Milak, studentice doktorskoga studija Sociologija: vrijednosti, identitet i društvene promjene u hrvatskome društvu, izrađenog pod mentorstvom dr. sc. Gerana-Marka Miletića, znanstvenog savjetnika, pod nazivom na hrvatskom jeziku: Susjedstvo između virtualnosti i realnosti: utjecaj korištenja društvenih mreža na razinu uključenosti u lokalnu zajednicu na primjeru dviju zagrebačkih četvrti i na engleskom jeziku: Neighborhood between virtuality and reality: the impact of the social media networks on the level of community engagement on the case of two Zagreb districts.

Rad u cijelosti se nalazi na poveznici.