Dana 24. studenoga 2021. u vremenu od 14 do 16 sati provedeni su ponovljeni izbori za studentskog predstavnika u Stručno vijeće Odjela za sestrinstvo i 8. prosinca 2021. proveden je drugi krug izbora za zamjenika studentskog predstavnika u Stručno vijeće Odjela za sestrinstvo, sukladno članku 20. Statuta Hrvatskog katoličkog sveučilišta, članku 20. Pravilnika o studijima i studiranju Hrvatskog katoličkog sveučilišta i Odluke Stručnog vijeća Odjela za sestrinstvo od 14. rujna 2021. (KLASA: 602-04/21-08/20, URBROJ: 498-03-02-04-04/2-21-01).

Temeljem izbornih rezultata, za studentskog predstavnika u Stručno vijeće Odjela za sestrinstvo izabrana je Nikolina Brešić, studentica II. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Sestrinstvo, a Ivan Rebrović, student II. godine preddiplomskog sveučilišnog studija Sestrinstvo na Odjelu za sestrinstvo Hrvatskog katoličkog sveučilišta izabran je za zamjenika Nikoline Brešić,  studentske predstavnice u Stručnom vijeću Odjela za sestrinstvo.

Izabranoj studentskoj predstavnici i njenom zamjeniku čestitamo na izboru i želimo puno uspjeha u radu.

PROČELNICA

izv. prof. dr. sc. Marta Čivljak