U srijedu 8. studenog 2023. PhD.meetupovci imali su prilike čuti iskustva njihove kolegice Anamarie Malešević o sudjelovanju na ljetnoj doktorskoj radionici na Oxfordu. Iako je dio iskustva već prenesen kroz PhD.meetup podcast, ovo je definitivno bilo jedno od najiščekivanijih izlaganja ove sezone PhD.meetupa. Anamaria je sa svojim kolegama podijelila korisne savjete i sugestije koje je imala prilike čuti u Oxfordu, a koje je marljivo zapisivala samo za njih tijekom boravka tamo, te dala svoj osvrt na cijelo iskustvo. Uz poticaj za prijavu na ovaj i slične programe za mlade znanstvenike, izlaganje je potaknulo bogatu raspravu na ovu temu. Svi PhD.meetupovci su jako ponosni na Anamariu što je izabrana za sudjelovanje u tom programu i neizmjerno zahvalni na dijeljenju stečenih znanja s njima. Jedva čekamo saznati o kojoj će se novoj znanstvenoj avanturi pričati na nekom od narednih PhD.meetupa!