Naši odbojkaši nastavili su svoj pobjednički niz! HKS-ova muška odbojkaška ekipa pobijedila je i četvrtu utakmicu u nizu s rezultatom 2:0 Veterinarski fakultet i time došla korak do četvrtfinala.

Djevojke su u ovom kolu nažalost izgubile 2:0 od FER-a. Međutim zahvaljujući dobrim igrama oba tima, do sada nije bio niti jedan vikend u 6 tjedana, a da jedna odbojkaška ekipa nije odnijela pobjedu!

Naši mladići će se u nedjelju 14. siječnja 2024. u 14 sati susresti s momčadi FER-a u dvorani Kineziološkog fakulteta u Zagrebu, dok su djevojke odigrale sve utakmice i o daljnjem rezultatu nestrpljivo iščekujemo dvoboj Grafičkog fakulteta i Fakulteta organizacije i informatike koji će se održati u 12 sati istog dana. Bez obzira na sve iznimno smo ponosni na naše sportašice i sportaše, ekipni sport na HKS-u doživio je pravi procvat!

Podržimo ih navijanjem i u sljedećem kolu!